Pro návštěvy

Domací řád a návštěvy

Duben až září Říjen až březen

do 14 do 20 hod

od 14 do 19:30 hod

Návštěvy jsou možné DENNĚ. Mimo návštěvní hodiny je třeba se předem nahlásit u sestry.

POZOR! Respektujte, prosím, stanovený konec návštěv. Po uvedené hodině se automaticky uzavírají hlavní dveře v přízemí budovy. Opusťte proto, prosím, budovu včas.

Za příznivého počasí je možné k návštěvám využít upravenou část lesoparku, jehož zákoutí poskytují dostatek soukromí pro nerušený rozhovor, případně i s občerstvením. Pokud odvádíte nebo odvážíte své příbuzné do parku, nezapomeňte to, prosím, oznámit zdravotnímu personálu.


Informace o stavu pacienta

Informace o zdravotním stavu pacienta podává pouze lékař při osobním jednání (telefonicky zcela výjimečně) osobě, kterou pacient uvedl na začátku hospitalizace. Sestra na oddělení není kompetentní sdělovat informace o zdravotním stavu pacienta, proto to na ní, prosíme, nežádejte.

Ošetřující lékař: Po – Pá:  13,00 – 15,00
Primář nemocnice: St 13,00 – 15,00
Sloužící lékař: informuje pouze o akutních stavech vzniklých během konkrétní služby

Po dohodě s ošetřujícím lékařem je možné podání informací mimo uvedené časy. Vycházíme vstříc příbuzným, kteří se ze závažných důvodů nemohou osobně dostavit do nemocnice v časech běžně určených pro podávání informací. Lékař Vám nabídne další možnosti s ohledem na svoji pracovní vytíženost a rozpis lékařských služeb.