Pro návštěvy

Zákaz návštěv na všech odděleních

Na základě aktuální epidemické situace je ode dne 9.3.2020 vyhlášen v Nemocnici Třebotov na všech odděleních zákaz návštěv. Opatření platí do odvolání.

 
Děkujeme, že chráníte naše pacienty před ohrožením infekcí. 

Opatření se bude průběžně aktualizovat podle situace, proto prosíme sledujte informace na našich webových stránkách.

Nemocnice běžně zajišťuje stravu pacientů a jejich bazální hygienické potřeby. Nemusíte mít proto obavy z nedostatku jídla, nápojů nebo hygienických potřeb, které jste svým blízkým donášeli z domova.

Domací řád a návštěvy

Duben až září Říjen až březen

do 14 do 20 hod

od 14 do 19:30 hod

Návštěvy jsou možné DENNĚ. Mimo návštěvní hodiny je třeba se předem nahlásit u sestry.

POZOR! Respektujte, prosím, stanovený konec návštěv. Po uvedené hodině se automaticky uzavírají hlavní dveře v přízemí budovy. Opusťte proto, prosím, budovu včas.

Za příznivého počasí je možné k návštěvám využít upravenou část lesoparku, jehož zákoutí poskytují dostatek soukromí pro nerušený rozhovor, případně i s občerstvením. Pokud odvádíte nebo odvážíte své příbuzné do parku, nezapomeňte to, prosím, oznámit zdravotnímu personálu.


Informace o stavu pacienta

Informace o zdravotním stavu pacienta podává pouze lékař při osobním jednání (telefonicky zcela výjimečně) osobě, kterou pacient uvedl na začátku hospitalizace. Sestra na oddělení není kompetentní sdělovat informace o zdravotním stavu pacienta, proto to na ní, prosíme, nežádejte.

Ošetřující lékař: Po – Pá:  13,00 – 15,00
Primář nemocnice: St 13,00 – 15,00
Sloužící lékař: informuje pouze o akutních stavech vzniklých během konkrétní služby

Po dohodě s ošetřujícím lékařem je možné podání informací mimo uvedené časy. Vycházíme vstříc příbuzným, kteří se ze závažných důvodů nemohou osobně dostavit do nemocnice v časech běžně určených pro podávání informací. Lékař Vám nabídne další možnosti s ohledem na svoji pracovní vytíženost a rozpis lékařských služeb.