Zákaz návštěv

I nadále platí zákaz návštěv v budově nemocnice.  Výjimky lze povolit z důvodů hodných zvláštního zřetele. O výjimkách rozhoduje ošetřující lékař.

Pokud Vám lékař výslovně nedal konkrétní termín pro návštěvu, lze pouze po personálu předat věci osobní potřeby. Prosíme nenaléhejte na sestřičky, opravdu nemohou pustit neohlášenou návštěvu do budovy.

Osobám s příznaky respiračního infektu, jiného přenosného onemocnění a osobám se zvýšenou teplotou je vstup do prostor nemocnice Třebotov absolutně zakázán.

Každá osoba s povolením k návštěvě pacienta se hlásí při příchodu před budovu zdravotnímu personálu příslušného oddělení, zvonek u vstupu do budovy. Prokazuje se certifikátem o provedeném očkování, certifikátem o prodělaném onemocnění nebo certifikátem o provedeném testu.

Při vstupu do budovy je povinná desinfekce rukou desinfekčním prostředkem. Návštěva musí mít po celou dobu pobytu v budově nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15 let věku postačí chirurgická rouška. Při nedodržení této podmínky bude návštěva personálem nemocnice ukončena.

Máte nějaký dotaz? Obavy o svého blízkého? Zavolejte nám. Rádi Vám řekneme více.