Natáčení seriálu Krejzovi

V úterý 16.4. proběhne v areálu lesoparku Nemocnice Třebotov natáčení seriálu Krejzovi.

Natáčení proběhne výhradně v exteriéru, a to mezi hlavní budovou nemocnice a Malou Vilou. Akce je naplánovaná tak, aby se co nejméně dotkla pohodlí našich pacientů i návštěv.

Za shovívavost předem děkuje

Vedení Nemocnice Třebotov

Světový den zdraví

V neděli 7.dubna v areálu nemocnice probíhala akce k tématu Den zdraví. Zájemci si na jednotlivých stanovištích mohli vyzkoušet základy první pomoci a podívat se na ukázky manipulace s nepohyblivým pacientem, nebo si sami zkusit, jak se jezdí na vozíku nebo chodí o holích. V rámci preventivní péče  si návštěvníci se zájmem nechávali změřit hladinu krevního cukru a změřit krevní tlak. Výsledky poté vyhodnotila na interní ambulanci MUDr.Andrlová. Velkou pozornost vzbudila nově otevíraná Vila. Slyšeli jsme řadu svědectví o dřívějším životě v areálu nemocnice a jsme vděční všem pamětníkům za inspiraci pro další rozvoj!

Na závěr bylo připraveno malé občerstvení a pro děti výtvarný koutek, kde si pod vedením profesionálních výtvarníků zkusily nové techniky malby, nebo si jen tak nakreslily, co se jim líbilo nejvíc.

Děkujeme za účast a těšíme se na příštích akcích!